Privatumo politika
Auto supirkimas Martynas, 8 600 00006
+370 676 712** [rodyti]

Privatumo politika

Bendrosios nuostatos

 1. Privatumo politika apibūdina interneto svetainės https://autosupirkejai.lt/ (toliau tekste – Svetainės) vartotojų asmeninės informacijos panaudojimą Svetainėje bei procesuose, susijusiuose su paslaugų suteikimu vartotojui, jo poreikių identifikavimu bei tenkinimu.
 2. Ši privatumo politika skirta padėti vartotojui suprasti, kaip ir kur panaudojami jo asmeniniai duomenys, kaip užtikrinamas jų saugumas.
 3. Ši privatumo politika taikoma visiems Svetainėje vykstantiems procesams.
 4. Apsilankydamas Svetainėje bei naudodamasis joje suteikiamomis paslaugomis vartotojas sutinka su pateikiamomis Privatumo politikos sąlygomis.
 5. Svetainės kūrėjai pasilieka teisę keisti Privatumo politikos sąlygas. Pakeitimai įsigalioja jų paskelbimo dieną. Apie pasikeitusias Privatumo politikos sąlygas vartotojai yra informuojami Svetainėje.

Renkama informacija

 1. Norint naudotis Svetainės paslaugomis, Svetainės vartotojas turi pateikti šią informaciją: vardas, el.pašto adresas, telefonas, miestas, automobilio techninė informacija. Ši informacija tiesiogiai neatskleidžia Svetainės vartotojo asmens tapatybės.
 2. Svetainės vartotojo įvesta informacija automatiškai pateikiama Svetainėje užsiregistravusiems automobilių supirkėjams, siekiant geriau suprasti ir patenkinti vartotojo poreikius.
 3. Svetainės kūrėjai nesudarinėja vartotojų sąrašų ir neperduoda jų kitiems tretiesiems asmenims, išskyrus Svetainėje užsiregistravusius automobilių supirkėjus.
 4. Be vartotojų sutikimo jų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.
 5. Svetainės vartotojas, pateikdamas savo asmeninius duomenis sutinka, kad Svetainės kūrėjai ir joje užsiregistravę automobilių supirkėjai gali rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.
 6. Svetainės kūrėjai neatsako už tai, kaip Svetainės vartotojų asmeninius duomenis renka, tvarko, naudoja, perduoda tretieji asmenys (automobilių supirkėjai).

Jei turite klausimų dėl šios Privatumo politikos, kreipkitės el. paštu:   ppaassttass