Apie mus
Auto supirkimas Martynas, 8 600 00006
+370 676 712** [rodyti]

Apie mus

Automobilių pardavėjams

Ši svetainė yra skirta žmonėms, norintiems greitai parduoti <bet kokį> savo automobilį <tą pačią dieną>. Kartais būna sunku surasti pirkėją dėl automobilio trūkumų (variklio defektas, po avarijos, aprūdijusi, technikinės apžiūros nepraeina ir t.t.) arba  tiesiog nėra laiko laukti kelis mėnesius auto skelbimu portaluose kol atsiras įprastas pirkėjas.  Ypač jeigu finansai spaudžia ar reikia išvykti ir pan.

Žinoma, supirkėjų  siūlomos  kainos  dažniausiai yra žemesnės, nei auto skelbimų portaluose žmonės prašo. Bet nepamirškite, kad tenai automobiliai dar neparduoti ir dažnai reali sandorio kaina būna žemesnė. Taip pat automobilis būna kruopščiai tikrinamas ir ne kiekvienas interesantas skuba pirkti.

Kitas šios svetainės privalumas – kad pasiūlydami  savo automobilį Jūs nieko neįsipareigojate, bet sužinote kainas kurias supirkėjai gali mokėti iš karto.  Tada galite ramiai nuspręsti kuris pasiūlymas Jums priimtiniausias.

 

Automobilių supirkėjams

Patalpinę savo skelbimą šioje svetainėje,  gausite papildomą srautą automobilių pasiūlymų.  Dėl patalpinimo sąlygų teiraukitės epaštu čia.   Pasiūlysiu Jums patrauklų variantą.